160-річниця з Дня народження видатного українського письменника І.Франка

У Центральній міській бібліотеці імені І.Франка відбулася тематична зустріч студентів першого курсу академії та коледжу з працівниками бібліотеки на тему «Дорогами І.Франка», присвячена відзначенню 160-річчя з Дня народження та вшанування пам’яті видатного митця.

Україна – це особистості, які формують обличчя її історії. «Академія  в одній особі» — так називали сучасники в Україні і далеко за її межами Івана Франка, видатного письменника, поета, белетриста, перекладача, публіциста, вченого, невтомного громадського діяча.

У бібліотеці студенти академії поринули у подорож по життєвому та творчому доробку Івана Франка, стали слухачами артистичного виступу майстра художнього слова Одеської обласної філармонії, лауреата театральних премій Л. Хоніч, долучились до прекрасного талановито-художнього слова.

Ювіляр Іван Франко був сильною індивідуальністю як людина, як вчений високо освічений, мав відвагу формулювати непопулярні погляди, протиставитись усьому, що суперечило його світлому розумові і за те Йому велика шана!

Прес-служба ОДАТРЯ