17 травня 2018року відбулась конференція присвячена Міжнародному дню метрології

17 травня 2018року в коледжі ОДАТРЯ відбулась студентська конференція присвячена Міжнародному дню метрології.

Кожен рік, 20 травня, світова спільнота відмічає Міжнародний день метрології. Девіз цього року «Стійкий розвиток Міжнародної системи одиниць».

Всесвітній День метрології засновано Міжнародним Комітетом мір і ваг у жовтні 1999 року, на 88-му засіданні Комітету. Він святкує підписання представниками сімнадцяти країн-членів Метричної Конвенції 20 травня 1875 року.

Конвенція визначає основу для глобального співробітництва в науці вимірювання і в його промисловому, комерційному та соціальному застосуванні. Початкова мета Метричної Конвенції – єдність вимірювань по всьому світу – важлива сьогодні так само, як це було в 1875 році.

Метрологія зародилася в далекій давнині і по словотворенню означає «наука про виміри». Засновником метрології для багатьох слов’ян є Д. І. Менделєєв.

Учасники та гості конференції зі жвавим інтересом заслухали доповіді студентів 2 та 3 курсів коледжу на сучасні теми

Наступний запис Студент академії – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка»