22 квітня 2016 року у коледжі академії відбулася студентська науково-практична конференція на тему: «Сучасний стан та новітні технології в галузі електротеплотехнічних вимірювань»

У роботі наукового заходу взяли участь директор коледжу Радулова І. К., заступник директора коледжу з навчальної роботи Культа С. В., завідуюча денним відділенням електротеплотехнічних та механічних вимірювань Богуш В.В., методист коледжу Леник О.А.

Роботу конференції відкрила голова циклової комісії Л.Б. Тимохіна, яка звернула увагу присутніх на актуальність обраної тематики конференції.
В ході конференції був проведений конкурс творчих робіт студентів спеціальності «Електротеплотехнічні вимірювання», на якому свої презентації представили студенти Турченко А.М., Іванова К.М., Папазян О.А., Шупрович С.В., Лопуха О. І., Аргірова М.В., Атаманець Я.М. (керівники — провідні викладачі циклової комісії спеціальних дисциплін Тимохіна Л.Б., Драганова Г.М., Шелухін О.І. та Баржан Г.В.)

Тематика студентських робіт присвячена новітнім вимірювальним приладам та автоматизованим системам контролю якості електричної енергії, тепловізійним технологіям та їх застосуванню, бездротовим технологіям в теплотехнічних вимірюваннях, актуальним тенденціям в організації обліку теплової енергії, засобам моніторингу забруднення навколишнього середовища в Україні та новітнім технологіям отримання електричної енергії з морської води.

Підводячи підсумки роботи конференції, директор коледжу Радулова І.К. відзначила високий рівень підготовки студентів. За результатами роботи конференції учасники були нагороджені пам’ятними сертифікатами.

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис Студентська конференція на тему: «Наш біль Чорнобиль»