23-й Міжнародний симпозіум ІМЕКО ТК 4

23-й Міжнародний симпозіум ІМЕКО ТК 4 відбувся 17–20 вересня 2019 року у м. Сіань, Китай, в якому взяла участь і виступила з доповіддю завідувач кафедри стандартизації, оцінки відповідності та освітніх послуг, д.т.н., проф. Гордієнко Т. Б. Симпозіум був організований Національним інститутом метрології Китаю (NIM) і Китайським товариством вимірювань (CSM).

23-й Міжнародний симпозіум ІМЕКО ТК 4

До складу Міжнародного організаційного комітету Симпозіуму, який очолював голова ІМЕКО ТК 4 проф. А. Салсеану (Румунія), входили 38-м представників ТК 4 ІМЕКО з 28-ми країн, зокрема, Італії, Бельгії (по 3 представники), Румунії, Португалії, Словаччини, Греції, України, РФ (по 2 представники), Німеччини, Франції, Великобританії, Бразилії, Польщі тощо. Вели пленарне засідання Симпозіуму голова ІМЕКО ТК 4 проф. А. Салсеану та голова Організаційного комітету Конгресу — представник Китаю проф. Цин Хе.

Робота Симпозіуму проходила у пленарній сесії:

проф. Шиян Ху (Китай) “Аналітика даних для інтелектуальної безпеки кібер-фізичної системи Smart Energy”;

проф. Гуган Чжан (Китай) “Огляд останніх зрушень стану інформованості щодо Інтернет-орієнтованого енергетичного електрообладнання”;

а також на 3-х спеціальних оральних секціях і у 2-х портерних сесіях.

До програми Симпозіуму було включено 61 доповідь (2-ві ключові пленарні доповіді, 21 – оральна і 38 – постерних) фахівців з 18 країн. Найбільшу кількість доповідей представили: Китай – 22 доповіді; Італія – 13; Україна і Німеччина – по 3, Румунія, Швейцарія, Туреччина, Словаччина і Чехія – по 2 тощо.

Від Одеської державної академії технічного регулювання та якості була представлена постерна доповідь проф. О. Величко та проф. Т. Гордієнко “Зв’язування результатів звірення РМО і міжлабораторних порівнянь для різниці перетворення змінної напруги у постійну”. Доповіді учасників Симпозіуму надруковані у його матеріалах і будуть проіндексовані у міжнародних науко-метричних базах “Scopus” і “Web of Science”.

23-й Міжнародний симпозіум ІМЕКО ТК 4 23-й Міжнародний симпозіум ІМЕКО ТК 4 23-й Міжнародний симпозіум ІМЕКО ТК 4 23-й Міжнародний симпозіум ІМЕКО ТК 4

Наступний запис П’ята Міжнародна конференція по сенсорам і електронним приладам (SEIA’2019)