23 листопада в коледжі ОДАТРЯ відбулася студентська конференція до Дня пам’яті жертв Голодомору

Кожного року в четверту суботу листопада Україна вшановує пам'ять численних жертв Голодомору 1932—1933 років.  Страшний голод, що спіткав українців 85 років тому був наслідком насильницької колективізації і сталінського тоталітарного режиму. Рішенням Верховної Ради Голодомор був визнаний геноцидом українського народу.

Студенти І і ІІ курсів коледжу підготували декілька доповідей, читали вірші, присвячені  тим страшним подіям. На завершення учасники конференції переглянули документальний фільм «Жнива скорботи». В ході обміну думками студенти і викладачі прийшли до висновку, що подібні заходи важливі не лише як вшанування пам'яті  загиблих, не лише  як відновлення історичної справедливості, але й як можливість здобування і осмислення уроків історії, важливих сьогодні.

В роботі конференції взяла участь адміністрація коледжу – директор І.К. Радулова, заступник директора з виховної роботи Т.І. Ганєва, завідуючі відділеннями О.О. Сидоренко, Г.С. Квасикова. Організатори і відповідальні за проведення – викладачі комісії фундаментальних, гуманітарних та соціально-економічних дисциплін Н.П. Богун, О.П. Мірза, О.О. Туркова.

Попередній запис Проведено об’єктове тренування з питань цивільного захисту
Наступний запис Тиждень безпеки дорожнього руху