Живий виступ Ніка Вуйчича з програмою «Життя без кордонів»

30 жовтня 2018 в Одесі відбулась грандіозна подія — живий виступ всесвітньо відомого мотиваційного спікера, автора бестселерів Ніка Вуйчича з програмою «Життя без кордонів».

Нік Вуйчич — людина, що народилася без рук і ніг. Він зміг не просто реалізувати себе, а й надихнути своїм прикладом тисячі людей на життя без обмежень. Нік не тільки має повноцінне насичене життя, але також допомагає іншим людям знайти віру, надію і любов.

Студенти ОДАТРЯ прийняли участь у зустрічі  Н.Вуйчича в Одесі.

Нік Вуйчич поділився секретами свого успіху і розповів, як він став щасливим батьком чотирьох дітей, хорошим чоловіком і всесвітньо відомим спікером. Ніка запрошують по всьому світу. Його виступами надихаються президенти, люди з особливими потребами, діти. Всі без винятку люблять Ніка, захоплюються його неймовірною силою духу і жагою до життя.

Він розповів, що утримувало його від відчаю у важкий період, і пояснив, як реалізувати свій потенціал на всі сто відсотків, незважаючи на будь-які обмеження і перешкоди.

Попередній запис Зустріч студентів із представником Національної гвардії України
Наступний запис Проведена екскурсія з метою укріплення моральних цінностей молоді