Від якості освіти до якості життя!

Зустріч зі старшим інспектором відділу ГУ Нацполіції Одеської області

28 квітня 2016 року відбулася зустріч студентів коледжу і кураторів груп із старшим інспектором відділу Головного Управління Національної поліції в Одеській області капітаном поліції Вікторією Едуардівною Лазарчук. Вона провела бесіду на тему: «Профілактика адміністративних та кримінальних правопорушень серед молоді». Під час бесіди були підняті питання неухильного виконання норм законодавства України, недопущення студентів та педагогічних працівників до участі у несанкціонованих політичних акціях, масових заходах під час навчально-виховного процесу, канікулярний час і святкові дні.

Доповідач просила кураторів проінформувати батьків про необхідність забезпечення посиленого контролю за місцем знаходження студентів під час проведення в місті масових заходів, наголосила про те, що посилено кримінальну відповідальність за участь у масових безладах, використання з цією метою зброї та легкозаймистих речовин; надала телефони гарячої лінії реагування.

Особлива увага була привернена питанням адміністративної відповідальності за зловживання алкогольними напоями та тютюнопалінням в громадських місцях.

По завершенні бесіди відбулося жваве обговорення правових питань та конституційних норм, в якому взяли участь як студенти так і присутні викладачі.

Адміністрація навчального закладу висловлює подяку капітану поліції В. Е. Лазарчук за проведену цікаву бесіду зі студентами та має надію на подальшу співпрацю.

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис Виставка квітів в академії
Наступний запис У Києві відбулася зустріч ректорів провідних вищих навчальних закладів України КПІ та ОДАТРЯ з представниками громадських організацій

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: