Від якості освіти до якості життя!

Конференція, присвячена Дню Українського козацтва та Дню Захисника України

 

13 жовтня в коледжі ОДАТРЯ відбулася постерна (стендова) конференція, присвячена Дню Українського козацтва та Дню захисника України.

C:\Users\HPNote\Desktop\DSC02786.JPG

14 жовтня в нашій країні відзначається День Українського козацтва і День захисника України. В цей день православний світ святкує Покрову Пречистої Богородиці, яка вважається покровителькою козацтва. Діяльність козацтва мала величезне історичне значення, як для формування українського етносу, так і утвердження української державності.

Свято Захисника України встановлене 14 жовтня 2014 року Указом Президента України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві.

Студенти коледжу під керівництвом викладача комісії фундаментальних, гуманітарних та соціально-економічних дисциплін Н.П. Богун підготували постерну конференцію, яка відобразила героїчний шлях Українського війська. Студенти К. Димов, О. Шевченко і О. Кривов’язенко презентували стенд, присвячений історії українського козацтва, а саме гетьманам, які створювали регулярну армію – П. Сагайдачному, Б. Хмельницькому, І. Мазепі, К. Розумовському. Студенти О. Яблоков і К. Постарніченко показали боротьбу Збройних сил Української Народної Республіки та Української Галицької Армії в період національно-демократичної революції 1917—1920 роках, Є. Лаврова і К. Сібірцев представили інформацію про сучасну Українську армію. На стенді також розміщені вірші, які Є. Лаврова присвятила героям АТО.

Зважаючи на відгуки студентів, які прийняли участь в конференції, захід сприяв формуванню наукового історичного мислення та патріотичному вихованню.

Прес-служба ОДАТРЯ

C:\Users\HPNote\Desktop\DSC02774.JPG C:\Users\HPNote\Desktop\DSC02766.JPG

C:\Users\HPNote\Desktop\DSC02760.JPG

Роздрукувати
Попередній запис Козацькі розваги
Наступний запис Конференція до Всесвітнього дня стандартизації

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: