Від якості освіти до якості життя!

В академії відзначили День незалежності Туркменістану

1 листопада 2017 року відбулася конференція студентів Туркменістану, присвячена Дню Незалежності, яке традиційно вони святкують 27 жовтня на своїй Батьківщині.

Студенти – іноземці нашої академії підготували для всіх запрошених студентів, викладачів та адміністрації екскурс в минуле Туркменістану, цікаві презентації з історії святкування, державні символи країни та історію великого поета Махтумкулі Фрагі, відео про столицю Ашхабад. Святкування урочисто розпочалося з виконання Державного гімну Туркменістану.

 

Туркменістан славиться своїми талантами – поетами, музикантами, танцюристами. Тому патріотичні вірші й душевні пісні вразили присутніх до глибини душі та подарували глядачам незабутні враження. Студенти виконали вірші легендарного туркменського поета Махтумкулі Фрагі різними мовами.

Туркменістан, як і будь-яка інша незалежна держава, має стародавню історію. Країна славиться своєю культурою, в якій поєднуються давні традиції та нові віяння. Тому завдяки доповідям туркменських студентів всі дізналися про особливі і найголовніші національні цінності жителів Туркменістану.

 

Іноземні студенти активно долучаються до громадської позиції академії з надією, що надалі це відкриє важливі перспективи для подальшого розвитку двох держав.

По завершенню святкування студентів з Туркменістану від імені ректорату з національним святом привітав проректор з НВР О. Дяченко, який відзначив, що студентам-іноземцям вдалося здивувати та зацікавити присутніх своїми талантами, побажав їм подальшого успішного навчання і творчого розвитку в стінах нашої академії, міцного здоров’я, щастя, миру Туркменістану.

Прес-служба ОДАТРЯ

Роздрукувати
Попередній запис Відбулася виставка виробів з квітів
Наступний запис Проведено конкурс-огляд на кращу кімнату гуртожитку ОДАТРЯ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: