Від якості освіти до якості життя!

Акція на честь Міжнародного дня людей похилого віку та ветеранів

29.09.18 року, громадська організація  «Асоціація «Ренесанс Одеси»,  запросила студентів ОДАТРЯ до участі в підготовці проведення Міжнародного дня людей похилого віку у сквері ім. С.Ю. Вітте.

Під керівництвом заступника директора з виховної роботи Ганєвої Т.І., викладачів Сизикова В.В., Бердиєва Б.Ч., студенти груп 201рт, 201ет, 201ат, 301 ат, прибрали територію  скверу та підготували місця для посадки дерев.  Б.Ч. Бердиєв  розповів студентам про нашого видатного земляка, почесного громадянина Одеси  С.Ю. Вітте, який  своєю наполегливістю і сміливими практичними справами суттєво посприяв економічному розвитку нашого краю.

01 жовтня 2018 року у сквері ім. С.Ю. Вітте, відбулась акція на честь Міжнародного дня людей похилого віку, ветеранів та 10-річчя програми підтримки жертв нацизму «Місце зустрічі: діалог» німецького фонду «Пам'ять, відповідальність і Майбутнє» (EVZ). З цієї нагоди у сквері спільними зусиллями ветеранів і студентів ОДАТРЯ було посаджено алею катальп та встановлено лавочку із пам’ятною табличкою.

Участь у акції брали: учасники проекту, постраждалі від нацизму в часи ІІ Світової війни, ветеранські і правозахисні організації міста, студенти і співробітники Одеської державної академії технічного регулювання та якості.

Благодійна програма спрямована на покращення якості життя та підтримку суспільного визнання людей літнього віку, а особливо жертв націонал-соціалізму, привернення уваги  до їхньої ролі в суспільному житті.

До участі в проведенні заходу були запрошені представники органів влади міста і регіону, громадськості та ЗМІ регіону.

Роздрукувати
Попередній запис Співробітники Одеської Державної академії технічного регулювання та якості проходять підготовку до проведення кваліфікаційних іспитів з іноземної мови
Наступний запис Привітання Леоніда Школьника з Днем працівника стандартизації і метрології України та Всесвітнім днем стандартів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: