Від якості освіти до якості життя!

Андрій Донченко. Слово співчуття

Андрій-Донченко

Від колективу працівників академії, Наглядової ради академії та студентської молоді висловлюємо щирі слова співчуття рідним, друзям та колегам з приводу передчасної смерті на 67-ому році життя

Донченка Андрія Тимофійовича.

Він стояв у витоків створення Одеської державної академії технічного регулювання та якості, був на протязі багатьох років головою профспілкового комітету працівників та студентів Одеського коледжу стандартизації, метрології та сертифікації, Одеського державного інституту вимірювальної техніки і Одеської державної академії технічного регулювання та якості.
Усе своє життя на посаді голови профспілки присвятив захисту прав та інтересів викладачів, працівників і студентів, був щиро відданий цій справі і працював до останнього дня життя.
За багаторічну працю він нагороджений відомчими відзнаками, його шанували і з вдячністю пам’ятають колеги, співробітники, студенти та друзі. Безумовно, для близьких і рідних — це непоправне горе, для всіх нас – це спільне відчуття глибокого суму.
Він залишив при житті добру про себе пам'ять та хороші справи, про які ми всі будемо пам’ятати з почуттям шанування та вдячності.

Леонід Коломієць — ректор, Леонід Школьник — голова Наглядової ради, Костянтин Шамал — голова студентського самоврядування, Ірина Радулова — директор коледжу, Олег Кобишук — керівник Білоцерківської філії, Володимир Новіков — директор Інституту підвищення кваліфікації фахівців у сфері технічного регулювання та споживчої політики (м. Київ).

Таким він залишиться у нашій пам'яті:

 

Версія для друку
Попередній запис Зустріч з представниками Університету Північ
Наступний запис Благодійна акція до Міжнародного дня захисту дітей

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: