Благодійна акція до дня Святого Миколая

За ініціативи Героя України, Почесного громадянина міста Одеси, голови Благодійного фонду Медичний центр «Надія, Добро і Добробут» Володимира Філіпчука та ректора ОДАТРЯ Леоніда Коломійця вже традиційно було організоване свято до Дня Святого Миколая для дітей дитячого будинку.

За словами Леоніда Коломійця, свято Святого Миколая люблять і з особливим нетерпінням чекають всі діти. У цей день стало доброю традицією проявляти до них додаткову турботу і напередодні Нового року дарувати їм святковий настрій. Тому профком співробітників та студенти нашої академії підтримали благодійну ініціативу Володимира Станіславовича Філіпчука і приєдналися до цієї доброї справи.

Підготував веселе дитяче свято колектив художньої самодіяльності студентів ОДАТРЯ, який поставив захоплюючу костюмовану новорічну чарівну казку. Діти з великим задоволенням спостерігали за казковим дійством на сцені, танцювали, активно приймали участь у конкурсах. Вихованці дитячої музичної школи хорового мистецтва ім. С. Крижановського подарували новорічні пісні на музику композитора О.Польового. Символ Нового 2017 року – півник, у ролі завзятого та веселого хлопчика Дениса Гальчинського привітав дітлахів з святом, водив дружній хоровод та приймав участь у врученні сувенірів та подарунків.

В свою чергу діти та їх вихователі подякували за яскраві та незабутні враження свята Святого Миколая.

Прес — служба МАС

Попередній запис Міжнародна конференція “Engineer of 21st Century
Наступний запис Конференція трудового колективу академії