Благодійна акція до Міжнародного дня захисту дітей

Свято для дітей6

Благодійний фонд "Медичний центр «Надія, Добро і Добробут» разом з Одеською державною академією технічного регулювання та якості, Союзом споживачів України провели благодійну акцію для дітей з міського притулку, присвячену Міжнародному дню захисту дітей.

Дітей привітали: Герой України, голова Благодійного фонду "Медичний центр «Надія, Добро і Добробут», Почесний громадянин міста Одеса та Одеської області, член Наглядової ради академії Володимир Станіславович Філіпчук і ректор Одеської державної академії технічного регулювання та якості, професор Леонід Володимирович Коломієць.

В своїх виступах вони відмітили, що діти — це наша надія і майбутнє. На нас, дорослих, покладена відповідальна місія: адже від того, як ми виховуємо дітей сьогодні, залежить доля нашої країни. Наш спільний обов'язок — подбати про отримання гідної освіти та всебічний розвиток здібностей юного покоління, забезпечити дотримання їхніх прав, подарувати їм щасливе дитинство під мирним небом. Ми віримо, що спільними зусиллями нам вдасться захистити наших дітей, уберегти від гіркоти розчарувань і зневіри. Закликаємо ділитися теплом своїх сердець, дарувати турботу дітям яким не пощастило пізнати радість здорового та безтурботного життя, які лише мріють про власний дім та сім'ю.

Студентський колектив художньої самодіяльності академії для цієї урочистості поставив святкову виставу, в якій діти з великим задоволенням брали участь у різноманітних конкурсах, спостерігали за розвитком подій вистави.

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис Андрій Донченко. Слово співчуття