День святого Миколая для дітей співробітників ОДАТРЯ

19 грудня 2018 року в стінах Академії відбулося казкове свято до Дня святого Миколая для дітей співробітників.

За ініціативою профкому ОДАТРЯ святковий настрій для діток створили веселі аніматори студентського клубу «Імідж». Для маленьких гостей було підготовлено театральну виставу, проведено веселі та цікаві ігри і конкурси , запальні танці.

Діти разом з батьками активно брали участь у святковій програмі, непідробна радість та сміх дітлахів свідчили про вдало проведене сімейне свято.

Найперше, що хотілось донести до дітей, що в цьому світі є місце для добра,  і є люди, готові завжди створювати для них казку.

Крім веселої розважальної програми, дітей, звичайно ж, чекали солодкі подарунки та сюрпризи.

Наступний запис Практико-орієнтований семінар з питань використання інструментів е-урядування та е-демократії