Від якості освіти до якості життя!

День відкритих дверей в академії

8 листопада 2018 року Одеська державна академія технічного регулювання та якості вкотре відчинила свої двері для абітурієнтів, які бажають дізнатися про заклад вищої освіти та здобути якісну освіту.

Понад 200 майбутніх студентів разом із представниками Одеського Центру зайнятості приїхали до академії. Було запрошено учнів 9-11 класів, які проявили зацікавленість при зустрічах з викладачами кафедр академії та коледжу на організованому ярмарку професій, де були представлені атрибути спеціальностей, інформаційні рекламні матеріали, виставка технічної студентської творчості. Відвідувачі мали можливість поспілкуватися з викладачами і студентами та отримати відповіді на запитання щодо особливостей вступу на певну спеціальність, організації практик і стажувань, можливостей працевлаштування за обраним фахом, можливості проживання в гуртожитках тощо.

На першому поверсі головного корпусу для школярів була розгорнута рекламна фотозона. Відвідувачі мали можливість зробити пам’ятні фото.

Перед майбутніми студентами виступили проректор з навчальної та виховної роботи Сафонова Н.В. та директор коледжу Радулова І.К., студентський актив академії. Абітурієнтам продемонстрували відеоролики про спеціальності, показали лабораторне обладнання, навчальні аудиторії, комп’ютерні класи. Невеличка віртуальна екскурсія академією створила більш повне уявлення про інфраструктуру навчального закладу і розкрила його переваги, можливості у вихованні суспільно активної, гармонійно розвинутої особистості.

Гостей свята також привітали творчими виступами талановиті студенти клубу художньої самодіяльності «Імідж».

Захід пройшов у теплій обстановці. Зацікавлена молодь виявила неабияке бажання приєднатися до дружньої студентської сім’ї ОДАТРЯ.

 

Роздрукувати
Наступний запис Вітаємо стипендіатів ОДАТРЯ!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: