Від якості освіти до якості життя!

День відкритих дверей в ОДАТРЯ

22 березня 2018 року в Одеській державній академії технічного регулювання та якості пройшов День відкритих дверей. Цей захід, як завжди, викликає значний інтерес у абітурієнтів та їхніх батьків. Адже вибір фаху – непросте завдання для юнаків та дівчат, яке потрібно вирішити в один прекрасний момент, щоб в майбутньому бути корисними суспільству і потрібними в рідній Україні.

Сотня школярів прийшли до академії для того, щоб ознайомитися з її спеціальностями і факультетами та з перших уст дізнатися про цьогорічні особливості вступної кампанії.

На першому поверсі головного корпусу для школярів була розгорнута фотозона. Відвідувачі мали можливість фотографуватися з викладачами і студентами, роздавалися і відповідні друковані матеріали, які містили повну інформацію про вступ до академії.

Також гостей закладу запросили переглянути концертну програму. Ведучі розповіли про переваги навчання у академії, показали слайд- презентацію про студентське життя та заходи, у яких беруть участь наші студенти.

З вітальним словом від ректорату до майбутніх студентів та всіх присутніх звернувся Дяченко Олександр Феодосійович, проректор з навчально-виховної роботи, який розповів про основні досягнення ОДАТРЯ та перспективи, що відкриваються перед студентами навчального закладу, історію академії та традиції. Крім того, усі переглянули презентаційні відео про кожну спеціальність, було роз’яснено особливості навчання за кожним освітнім напрямком, можливості працевлаштування та продовження здобуття освіти по закінченні академії.

У теплій та дружній атмосфері для абітурієнтів та гостей дарували музичні номери учасники творчого коллективу художньої самодіяльності«ІМІДЖ».

На прикінці майбутні абітурієнти мали можливість у невимушеній обстановці поспілкуватися з викладачами та студентами, задавали їм питання про навчання та студентське життя, а наші студенти розповідали про навчання та дозвілля. Час минув цікаво!

Загалом проведений захід пройшов у атмосфері товариськості, доброзичливості, творчості та був сповнений позитивними емоціями.

День відкритих дверей вселяє надію, що присутні випускники загальноосвітніх навчальних закладів поповнять ряди студентства у нашій славній Академії!

Роздрукувати
Попередній запис Студентка 3 курсу – бронзова призерка конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Військові науки»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: