День Відродження, Єдності та поезії Махтумкулі Фрагі і 24-ї річниці прийняття Конституції Туркменістану

В рамках святкування Дня Відродження, Єдності та поезії Махтумкулі Фрагі і 24-ї річниці прийняття Конституції Туркменістану відбулося урочисте покладання квітів до пам'ятника великому туркменському поетові і мислителю Махтумкулі Фрагі.

Сюди, на запрошення туркменської дипломатичної місії в Україні зібралися керівники Міністерства закордонних справ України, депутати Верховної Ради, міністерств культури і освіти, іноземні посли, керівники адміністрації міста, представники культурної та творчої інтелігенції столиці, туркменські студенти, які навчаються у вищих навчальних закладах Києва, представники ЗМІ.

До пам'ятника великого поета Махтумкулі Фрагі були покладені квіти і від нашої академії. Особисте запрошення на свято від посольства Туркменістану в Україні отримали ректор академії Л.В.Коломієць і заступник директора коледжу Б.Ч. Бердиєв.

Глибоко символічно, що день прийняття основного закону і День Відродження, єдності та поезії Махтумкулі Фрагі відзначається в Туркменістані як єдине свято. Конституція — надійний гарант свободи, добробуту і процвітання туркменського народу, миру та злагоди на рідній землі, всього, про що мріяв і що натхненно оспівував у своїй творчості великий Фрагі.

Туркменські студенти академії до свята Дня Конституції та поезії Махтумкулі Фрагі підготували та розташували яскравий стенд з інформацією про досягнення та велич класика туркменської літератури. Адміністрація академія від щирого серця привітала студентів Туркменістану з їх державним святом.

Попередній запис Студенти ОДАТРЯ переможці Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки «Метрологія, стандартизація та сертифікація»
Наступний запис Зустріч з представниками Університету Північ