ДІЯЛЬНІСТЬ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ ГУРТКІВ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Викладачами кафедри метрології та метрологічного забезпечення організовано та проведено в онлайн формі засідання міжвузівського круглого столу на тему «Актуальні питання менеджменту якості товарів та послуг у галузях народного господарства».

В роботі круглого столу прийняли участь викладачі, аспіранти та студенти з Одеської державної академії технічного регулювання та якості, Одеської національної академії харчових технологій та Одеського технічного коледжу Одеської національної академії харчових технологій.

ДІЯЛЬНІСТЬ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ  ГУРТКІВ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Учасники зустрічі обговорили актуальні питання з приводу якості продукції на усіх етапах її життєвого циклу.

На засіданні круглого столу учасниками від Одеської державної академії технічного регулювання та якості були члени наукових гуртків «Технічне регулювання та енергозбереження» (науковий керівник, к.т.н. Перетяка Наталія Олександрівна) та «Експериментальна метрологія» (науковий керівник, д.т.н. Боряк Костянтин Федорович) та студенти спеціальності Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка, які мали можливість в новій формі опанувати знання теоретичного матеріалу за програмою дисципліни «Менеджмент якості».

В рамках зустрічі з доповідями виступили студенти Розумна Ганна, Перетяка Євгеній, Дмитрієва Анастасія, Чабан Владислав, що дало змогу студентам придбати практичні навички участі в інтернет-конференції, і стане в нагоді у подальшій трудовій діяльності. Цікаві доповіді викликали інтерес у аудиторії, а дискусійне обговорення питань дало змогу студентам надати відповіді на питання за фахом, що стане в нагоді у майбутній професійній діяльності. Опанування нових знань з менеджменту якості дозволяє підвищити професійну компетентність за обраною спеціальністю, а спілкування майбутніх науковців та наукових керівників з різних учбових закладів дає змогу опанувати нові форми наукової роботи студентів, а також методи та засоби досліджень.

Захід викликав жвавий інтерес учасників, актуальність теми стимулювала появу багатьох питань, а сприятлива атмосфера та зручна форма спілкування надихнула на подальший розвиток тематики менеджменту якості на наступних зустрічах в рамках круглого столу.