Від якості освіти до якості життя!

Міжнародна робота

Міжнародна робота


 

Концепція розвитку міжнародної діяльності


Програма міжнародної діяльності ОДАТРЯ

 


Підготовка іноземних громадян

Деталі підготовки іноземних громадян

1. Загальна інформація про відділ

1.1 Положення про підготовку іноземних студентів

2. Умови прийому іноземних громадян

2.1 Типовий договір

2.2 Вартість навчання

2.3 Як оформити запрошення

Для отримання запрошення на навчання необхідно надіслати на електронну пошту в Відділ по роботі з іноземними студентами (dekanat_fzdn@mail.ru):

 • лист з проханням про вступ до академії ;
 • скановану копію закордонного паспорта (сторінка з фото) ;
 • скановану копію документа про освіту з оцінками (балами) ;
 • письмову згоду на обробку персональних даних;

Всі перераховані вище документи повинні бути перекладені на українську мову. Після отримання згоди від ОДАТРЯ та оплати запрошення Вам буде оформлено запрошення для в'їзду на навчання в Україну .

2.4 Як оформити в'їзну візу

Для отримання в'їзної візи на навчання в Україні необхідно:

 • звернутися до Посольства України у своїй і сусідній країні із заявою про видачу в'їзної візи на навчання в Україні;
 • додати до заяви запрошення на навчання від ОДАТРЯ.

Оформлення в'їзної візи займає близько 1-го місяця, тому необхідно вислати зазначені документи у розділі Як оформити запрошення” не пізніше, ніж за 2-а місяці до початку занять.

Після отримання візи «Д» на навчання необхідно повідомити у відділ по роботі з іноземними студентами по електронній пошті: dekanat_fzdn@mail.ru або за телефоном: +38 (048) 728 06 75

дату Вашого прибуття в м.Одеса та номер рейсу.

Тимчасова посвідка напроживання оформляється на підставі візи категорії «Д» для отримання студентської довгострокової візи потрібно надати в ОДАТРЯ наступні документи:

 • паспорт (переклад на українську мову, нотаріально завірений)
 • страховий поліс на медичну допомогу
 • Фото 3,5 * 4,5 кольорові, матові — 12шт.

І отримати запрошення на навчання від навчального закладу

2.5 Підготовче відділення

На підготовчому відділенні Вам допоможуть освоїти як мову для спілкування, так і фундаментальні дисципліни, необхідні для вступу в академію:

 • математику;
 • російська мова;
 • фізику;
 • хімію;
 • інформатику;
 • креслення;
 • країнознавство.

Заняття на підготовчому відділенні можуть починатися в будь-якому місяці навчального року по мірі формування груп з 10 чоловік; тривалість навчання — 10 місяців.

Навчання ведеться російською мовою за умови формуванні групи з 10-12 осіб.

Після успішного закінчення підготовчого відділення Ви отримаєте сертифікат державного зразка, що дає право вчинити, як у ОДАТРЯ, так і в будь-який вищий навчальний заклад України.

2.6 Права та обов'язки іноземних громадян під час перебування в Україні

Іноземні студенти ОДАТРЯ зобов'язані:

 • Дотримуватися конституції і законів України не завдавати шкоди інтересам правам і свободам громадян, які проживають на її території.
 • Студенти які прибули на навчання мають протягом 24 годин здати національні документи для оформлення права проживання в Україні.
 • Дотримуватися навчальної дисципліни і правил проживанняв гуртожитку, виконувати правила внутрішнього розпорядку в ОДАТРЯ і гуртожитку.
 • У разі порушення законів України іноземні студенти видворяють за межі України у примусовому порядку за свій рахунок, а студенти які скоїли кримінальні злочини, адміністративні або інші правопорушення притягуються до відповідальності згідно з чинним законодавством України.

 

3 Інформація про медичне обслуговування іноземних студентів по страховому полісу

 


Конкурси, гранти

Одним із основних пріоритетів Міністерства освіти і науки України є інтеграція нашої держави до Європейського науково-дослідницького простору. Цьому сприяє двостороння міжнародна співпраця з країнами-членами ЄС та країнами східного партнерства. Вітчизняні університети та наукові установи беруть активну участь у двосторонньому науково-технічному співробітництві в рамках міжурядових угод.

З інформацією про чинні міжнародні угоди, договори, меморандуми та актуальними даними про оголошені проекти, конкурси та гранти можна ознайомитись на офіційному сайті МОН України за посиланням:

https://mon.gov.ua/ua/ministerstvo/diyalnist/mizhnarodna-dilnist/mizhnarodni-naukovi-proekti


Erasmus+

Erasmus+ Key Action 107 (Mobility with Partner Countries)

З 2015 року Erasmus+ надає можливість країнам, що не є членами ЄС брати участь у фінансованих програмах мобільності з навчання та викладання, на тих самих умовах, що й країнам ЄС.

У рамках Key Action 107 обмін студентами та/або персоналом для викладання та/або навчання Одеська державна академія технічного регулювання та якості має право на фінансування відряджень персоналу до партнерського Університету Північ (Хорватія).

Staff mobility for teaching and/or training from OSATRQ, (Ukraine) to the partner University North, (Crotia) University North (Crotia).

https://www.unin.hr/

 

Міжнародні контакти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: