Від якості освіти до якості життя!

Конференції

Академія

Коледж академії

Студентська конференція на тему: «Роль і значення реклами в сучасних умовах»

17 квітня 2019 року комісією фундаментальних, гуманітарних та соціально-економічних дисциплін коледжу ОДАТРЯ була проведена студентська конференція на тему: «Роль і значення реклами в сучасних умовах». Захід був приурочений до Всесвітнього дню захисту прав споживачів.

Конференції Конференції Конференції Конференції

На конференції розглядалися актуальні питання щодо ролі реклами як цілеспрямованого впливу на покупців (споживачів) за допомогою інформаційних заходів. Адже, сучасна ринкова економіка без реклами неможлива. Але реклама не завжди несе достовірну (правдиву) інформацію.

Студентами спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» були підготовлені та презентовані цікаві доповіді. Обговорення представлених в них фактів відбулося у в пізнавально-дружній атмосфері.

Організатор конференції – викладач вищої категорії, викладач-методист коледжу ОДАТРЯ Пелимська В.П.

Матеріали НПК «Сучасний стан та новітні технології в галузі електротеплотехнічних вимірювань та електропобутової техніки» (11 квітня 2019 р.)

11 квітня 2019 року відбулась науково-практична конференція  «Сучасний стан та новітні технології в області електротеплотехнічніх вимірювань та електропобутової техніки» студентів спеціальності «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» спеціалізації «Електротеплотехнічні вимірювання». В роботі конференції взяли участь заступник директора коледжу ОДАТРЯ з виховної роботи Ганєва Т.І. та провідні викладачі начальних дисциплін професійної підготовки Сафронов Б.М., Шелухін О.І., Богуш В.В, Подостроєць Л.О.

Конференції

Конференцію відкрила голова циклової комісії спеціальних дисциплін спеціальностей «Елетротеплотехнічні вимірювання», «Радіотехнічні вимірювання», «Обслуговування та ремонт електропобутової техніки», «Цивільна безпека» Тимохіна Л.Б. Вона звернула увагу  на сучасні тенденції розвитку інформаційно-вимірювальної техніки  в галузі електротеплотехнічних  вимірювань та актуальність запровадження  такої техніки в Україні.

На конференції  заслухані тези доповідей  студентів, які були присвячені огляду інноваційних вимірювальних технологій, зокрема:  автоматизованих систем комерційного обліку електроенергії із застосуванням технології Smart Metering  в Україні  (студ.  Кулеша О.);  контролю показників якості електричної енергії (студ. Сауленко Р.);  Smart-технологій в обліку природного газу, холодної і гарячої води, електричної енергії (студ. Терлецька І.).

Конференції

КонференціїКонференціїІнші доповіді розглядали  питання , пов’язані  з проблемами енергозбереження та ефективного використання енергоносіїв на побутовому рівні (студ. Гарастович К., Терлецька А.), а також  з проблемами позбавлення відходів із застосуванням в Україні безвідходної технології утилізації відходів як вторинної сировини (студ. Бондар. І).  Студ. Білан Л., Орлов Є. доповіли про результати дослідження термодинамічної рівноваги реалізації реперної точки МТШ-90  -  точки танення льоду. Усі  доповіді та презентації до них викликали жваву зацікавленість присутніх.Конференції

Підводячи підсумки роботи конференції заступник директора коледжу з виховної роботи Ганєва Т.І. відзначила високий рівень підготовки студентів, вміння працювати самостійно та креативно , проводити наукові дослідження ,  а також спроможність до критичного мислення у вирішенні  і обговоренні професійних питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: