Від якості освіти до якості життя!

Магістри

  1. Навчальний план підготовки магістрів з галузі знань 01 «Освіта», 011 спеціальність «Науки про освіту», спеціалізація освітні вимірювання
  2. Навчальний план підготовки магістрів з галузі знань 07 «Управління та адміністрування», спеціальність 073 «Менеджмент», спеціалізація «Якість, стандартизація та сертифікація»
  3. Навчальний план підготовки магістрів з галузі знань 07 «Управління та адміністрування», спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова», спеціалізація «Екпертиза продукції та послуг»
  4. Навчальний план підготовки магістрів з галузі знань 15 "Автоматизація та приладобудування", спеціальність 151 «Автоматизація та комп'ютерно-інтергровані технології», спеціалізація «Комп'ютерно-інтергровані технології»
  5. Навчальний план підготовки магістрів з галузі знань 15 "Автоматизація та приладобудування", спеціальність 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка», спеціалізація «Інженерія якості»
  6. Навчальний план підготовки магістрів з галузі знань 15 "Автоматизація та приладобудування", спеціальність 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка», спеціалізація «Інформаційно-вимірювальні системи»
  7. Навчальний план підготовки магістрів з галузі знань 15 "Автоматизація та приладобудування", спеціальність 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка», спеціалізація «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка»
  8. Навчальний план підготовки магістрів з галузі знань 15 "Автоматизація та приладобудування", спеціальність 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка», спеціалізація «Метрологічне забезпечення випробувань та якості продукції»
  9. Навчальний план підготовки магістрів з галузі знань 17 «Електроніка та телекомунікації», спеціальність 171 «Електроніка», спеціалізація «Медичні прилади, системи та метрологічне забезпечення»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: