Від якості освіти до якості життя!

Виховна робота

Випуск студентів 2019

3 липня 2019 року відбулося урочисте святкування з приводу Випуску-2019 в Одеській державній академії технічного регулювання та якості.

Випускний – це свято радості і свято розставання, яке таїть у собі захоплення від професійного зростання, становлення вчорашнього студента  і, водночас, смуток за роками юності, студентською дружбою та навчанням.

З вітаннями звернувся до випускників ректор академії Коломієць Леонід Володимирович, побажав їм подальшого професійного зростання та вручив випускникам почесні грамоти за відмінні успіхи в навчанні, за активну участь в житті академії.  

З привітаннями також виступили директор коледжу Радулова Ірина Костянтинівна та голова профспілкової організації Гальчинська Людмила Миколаївна. Вони нагородили студентів коледжу грамотами за відмінне навчання, переможців та активних учасників наукових конкурсів, активістів культурно-просвітницьких заходів, спортивних змагань.

Випускників прийшли привітати батьки, викладачі та гості.

Продовжила свято концертна програма, яка викликала справжню бурю емоцій, адже окрім випускників увагу в ній було приділено і батькам, і кураторам, які вітали своїх випускників.

Виховна роботаВиховна роботаВиховна роботаВиховна роботаВиховна роботаВиховна роботаВиховна роботаВиховна роботаВиховна роботаВиховна роботаВиховна роботаВиховна роботаВиховна роботаВиховна робота

Загалом випускний в академії пройшов у атмосфері чуйності, радісного хвилювання та легкого смутку через прощання із академією, яка стала для випускників другим домом.

 

Відвідування Одеського театру юного глядача ім. Ю.Олеші

Студентське життя, окрім навчання, цікаве й тим, що невпинно триває духовний розвиток кожної особистості. Адже коли, як не в цю прекрасну пору життя, людині дано пережити незабутні емоції, викликані під час перегляду театральної прем’єри. Тому студенти ОДАТРЯ не оминають нагоди долучитися до прекрасного.

У рамках культурно-естетичного виховання студенти та викладачі Академії відвідали виставу «Лісова пісня» в Одеському театрі юного глядача.

Виховна робота Виховна робота Виховна робота

Зала театру була повністю заповнена, що є не дивним, адже створенню казкової атмосфери сприяли фантастичні декорації, важкий дим, гра світла і, звичайно ж, професійна гра акторів.

Студенти отримали незабутні враження, позитивні емоції від вистави, і з нетерпінням чекають наступної зустрічі з театральним мистецтвом.

 

Семінар: «Ціннісні орієнтації сучасної української молоді»

Відповідно до плану виховної роботи коледжу ОДАТРЯ відбувся семінар «Ціннісні орієнтації сучасної української молоді. Соціально-педагогічні засади формування громадянської відповідальності у студентів».

Виховна робота

Викладач вищої категорії, методист Богун Наталія Петрівна ознайомила аудиторію з проблемами сучасної української молоді на основі соціологічних досліджень Державного інституту сім’ї та молоді України. Був показаний аналіз деградації цінностей  у сучасної молоді та поставлені задачі пошуку сучасних форм засобів для формування у студентів цінностей патріотизму і громадської відповідальності.

Презентація за темою «Попередження булінгу в підлітковому середовищі»

Згідно Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» від 18 грудня 2018 р. № 2657-VIII та Плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в коледжі ОДАТРЯ 4 квітня 2019 року на педагогічній раді  виступила психолог коледжу  Кучеренко Ольга Валентинівна з доповіддю  на тему «Попередження булінгу в підлітковому середовищі».

Виховна робота Виховна робота

Були розглянуті наступні питання: причини виникнення булінгу, вплив цього явища на окрему особистість та студентський колектив в цілому, порядок застосування заходів виховного впливу, порядок реагування закладу освіти на випадки булінгу.

Викладачі коледжу ознайомились з організацією системної роботи з протидії та попередженню булінгу в ОДАТРЯ.  Куратори груп  прийняли до уваги практичні методи виявлення постраждалих і булерів, методи профілактики та втручання.

День рідної мови у Одеському літературному музеї

21 лютого 2019 року студенти 1 курсів коледжу ОДАТРЯ з викладачем Мірзою О.П.  відвідали Одеський літературний музей, в якому відбулася презентація нового видання – «Михайло Жук. «Білим і чорним хотів би я бути».

Виховна робота

Михайло Жук – один з перших українських художників-модерністів, драматург, перекладач, творчість якого була на довгі роки незаслужено забута. В експозиції літературного музею творчість Жука представлена досить багатогранно. Його окремі твори, статті, присвячені  творчості постійно публікуються у науковій збірці «Дім князя Гагаріна».

І ось вперше після дев'яносторічної перерви в Одесі побачила світ книга митця, присвячена його 135-річчю – видання вибраних творів митця, якому за життя так і не судилося побачити омріяну книгу.

Імена, завдяки яким вдалося повернути творчу спадщину Михайла Жука – це відомий колекціонер-краєзнавець Сергій Лущик, що ретельно збирав та зберігав раритетні матеріали та меценат Сергій Гриневецький, який допоміг придбати архів письменника до фондів музею.

Символічно, що презентація книги відбулася саме у День рідної мови – 21 лютого.

Розповідь укладача збірки наукового співробітника музею Олени Яворської ніби занурила усіх присутніх до копіткого і неповторного творчого процесу її створення. А ще на презентації виступали відомі краєзнавці, науковці, колекціонери, художники, журналісти, – всі ті, хто вболіває за українську спадщину Одеського краю та докладає чималих зусиль до її збереження.

Виховна робота

Онука письменника Наталія Жук розповіла про  правнуків, в яких сьогодні продовжується життя митця. А завершилася зустріч яскравим творчим акордом – у виконанні Олени Вишневської та Микити Волкова пролунали чудові українські пісні на вірші і музику митців, портрети яких малював Михайло Жук.

По завершенню цікавого заходу першокурсники дізнались багато цікавого про художника.

Адміністрація музею на пам'ять про презентацію  подарувала студентам примірник книги в бібліотеку ОДАТРЯ для ознайомлення викладачів та студентів з українським художником-модерністом.


Студенти та викладачі ОДАТРЯ — участники Всеукраїнського студентського забігу

З метою популяризації фізичної культури та спорту, підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я, залучення студентської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом 31 травня 2019 року відбувся Всеукраїнський студентський забіг, який приурочено до закриття Спортивних ігор, учасниками якого стали студенти та викладачі ОДАТРЯ.

Учасники здійснили забіг дистанцією на 1609 метрів, старт забігу – парк Перемоги.

Бігунів на фініші зустрічали з сертифікатами та медалями, забезпечували комфорт та позитив кожному учаснику!

Виховна робота Виховна робота Виховна робота

Музей ОДАТРЯ зустрічав студентів сусіднього закладу вищої освіти

22 березня 2019 року музей нашої академії радо приймав студентів Одеської національної академії харчових технологій. Подорож в історію метрології  та розвитку Одеської державної академії технічного регулювання та якості для гостей-студентів була здійснена досвідченим викладачем Б. Бердиєвим.

Виховна робота Виховна робота

Унікальна колекція музею ОДАТРЯ широко представлена засобами вимірювальної техніки минулих років вітчизняного та іноземного виробництва, відтворює розвиток метрології з кінця XIX ст. до наших днів, основні етапи становлення та розвитку академії  (Одеського технікуму вимірювань, коледжу стандартизації та сертифікації, Інституту вимірювальної техніки, Академії).   

Під час екскурсії студенти академії харчових технологій дізналися про славну історію нашого закладу, наукові інтереси й значний науковий доробок  викладачів. Як осередок значної навчально-виховної роботи, фондові колекції, цікаві експозиції музею використовуються як база по роботі щодо залучення учнівської та студентської молоді до вивчення та збереження історії ОДАТРЯ.

Сподіваємось, що у ході спілкування студенти залишилися із гарними спогадами та долучилися до історії метрології, яку так зворушливо оберігає Одеська державна академія технічного регулювання та якості.


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: