Екскурсія студентів спеціальності «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» на «Інфоксводоканал»

14 листопада 2019 року студенти та викладачі ОДАТРЯ відвідали «Інфоксводоканал» — підприємство, що забезпечує водопостачання і водовідведення міста Одеси та прилеглих населених пунктів Одеської області.

Студенти з зацікавленістю ознайомились з сучасними засобами вимірювальної техніки та новітніми інформаційно-вимірювальними технологіями, які використовує підприємство.

«Інфоксводоканал» забезпечує водопостачання центрального регіону області, до складу якого входять міста: Одеса, Іллічівськ, Південний, Овідіополь, населені пункти Біляївського, Овідіопольського, Комінтернівського районів. Компанія має в своєму розпорядженні 7 водоводів.

Студенти відвідали цех, який  займається повіркою і ремонтом лічильників води, занесених до Державного реєстру України. Дуже приємно було бачити випускників нашого навчального закладу, які  проводять повірку  на сучасних повірочних установках, атестованих  ДП «Укрметртестстандарт». Підприємством проводиться весь необхідний комплекс послуг власникам квартир і приватних будинків, підприємствам і організаціям міста та області з повірки приладів обліку (водомірів) практично всіх існуючих діаметрів.

Отримані інформаційні матеріали будуть застосовані у навчальному процесі та науковій роботі студентів та викладачів академії.

Наступний запис Підписано двосторонню угоду про співробітництво між закладами освіти