Студенти академії відвідали 18-у міжнародну спеціалізовану виставку «Електроніка. Енергетика 2018»

5 вересня 2018 року студенти та викладачі ОДАТРЯ відвідали 18-у міжнародну спеціалізовану виставку «Електроніка. Енергетика 2018» , яка проходила в приміщенні  Одеського морського вокзалу.

Основні розділи виставки традиційно були присвячені промисловій та мікроелектроніці; перетворювачам, контролерам, реле, таймерам, кабельно-провідниковій продукції,  приладам та системам промислової автоматизації; системам електробезпеки та гарантованого електропостачання,  енергозбереженню, альтернативним технологіям отримання електроенергії тощо.

Студенти з зацікавленістю ознайомились з сучасними засобами вимірювальної техніки провідних міжнародних компаній, новітніми інформаційно-вимірювальними технологіями та тенденціями розвитку енергозберігаючих технологій в Україні і світі.

Отримані інформаційні матеріали будуть застосовані у навчальному процесі та науковій роботі студентів та викладачів академії.

Роздрукувати
Наступний запис Представники академії прийняли участь у XXII Світовому конгресі ІМЕКО “Знання через вимірювання”