Екскурсія студентів до Миколаєва на Чемпіонат України з міні-ралі

6 вересня для студентів спеціальностей «Обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів» і «Обслуговування та ремонт електропобутової техніки» викладачем Перетякою Н.О. була організована поїздка до Миколаєва, де відбувся третій етап Чемпіонату України з міні-ралі «Кубок Лиманів», ралі «За мир». Крім ралі, на яке з'їхалися кращі гонщики України, організатори змагань провели для наших студентів пізнавальну екскурсію по технопарку. Вони розповіли, як проходить технічне обслуговування гоночних автомобілів і підготовка траси. Спортсмени надали можливість студентам оглянути автомобілі, приміряти спецодяг і навіть відчути себе гонщиком на місці пілота в салоні автомобіля.                    Голова Федерації автомобільного спорту Одеської області, організатор «Кубка Лиманів» В.Шаповалов від імені команд-учасників змагань вручив студентам ОДАТРЯ плакати, на яких пілоти і штурмани екіпажів залишили свої автографи. Для наших студентів поїздка стала інформативною, пізнавальної, цікавою і незабутньою.

Попередній запис Студенти ОДАТРЯ прийняли участь у легкоатлетичнихзмаганнях «Вгору по Потьомкінських сходах»
Наступний запис Зустріч з випускниками 2016 року села Нерубайське