Інформативна екскурсія студентів на виставку «Електроніка. Енергетика 2015»

10 вересня студенти ОДАТРЯ під керівництвом викладача      Тимохіної Л.Б. відвідали XIV спеціалізовану виставку «Електроніка. Енергетика 2015», яка проходила у виставковому комплексі Одеського морського торгівельного порту при підтримці Одеської обласної державної адміністрації.

Традиційно основні розділи виставки були присвячені електротехнічному обладнанню, промисловій та мікроелектроніці; прикладному програмному забезпеченню; приладам та системам промислової автоматизації; теплоенергетиці;технологіям енергозбереженнявідомих закордонних торгівельних марок, вітчизняних виробників та іноземних компаній.

Студенти ознайомились з сучасними засобами вимірювальної техніки, новітніми інформаційно-вимірювальними технологіями та енергоефективними технологіями і системами, що застосовуються в будівництві, сфері ЖКГ та енергетиці. Отримана інформація буде застосована у навчальному процесі та науковій роботі студентів.

Попередній запис Туристичний похід, приурочений до Дня фізичного виховання та спорту
Наступний запис Студенти ОДАТРЯ прийняли участь у легкоатлетичнихзмаганнях «Вгору по Потьомкінських сходах»