Від якості освіти до якості життя!

Керівництво академії прийняло участь в роботі НМК «Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології»

У Херсонському національному технічному університеті з 13 по 15 травня відбулося засідання науково-методичної підкомісії за напрямом 051001 «Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології».

В роботі підкомісії прийняли участь представники академії: ректор, заступник голови підкомісії – Л.В. Коломієць, проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності Братченко Г.Д., декани факультетів С.Л. Волков та О.В. Грабовський.

В порядку денному роботи були заслухані доповіді «Нова міжнародна система одиниць (NS) та шляхи її впровадження в Україні» (доп. – головний науковий співробітник ННЦ «Інститут метрології», проф. Павленко Ю.Ф.), «Реалізація лабораторної бази кафедри МВТ ІФНТУНГ для дистанційного навчання в рамках проекту ТЕМРUS (доп. – завідувач кафедри, проф. Чеховський С.А.» та ін.

В рамках засідання підкомісії проведена 4-а Міжнародна науково-технічна конференція «Метрологія, інформаційно-вимірювальні технології та системи»; презентовані нові видання та затверджено перспективний план щодо видання навчальної літератури.

Прес-служба ОДАТРЯ

Наступний запис Конференція, присвячена 20-річчю нейтралітету Туркменістану

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: