Від якості освіти до якості життя!

Кімаковська Єлізавета — студентка Одеської державної академії технічного регулювання та якості завоювала титул Міс Вишуканість у регіональному етапі конкурсу краси «Студміс України 2015»

З метою виявлення та підтримки найбільш обдарованої і талановитої студентської молоді, формування у неї активної життєвої позиції, позитивних життєвих цінностей, гармонійного розвитку особистості серед студенток вищих навчальних закладів Одеської області 25-го червня 2015 року в клубі Ітака (Аркадія) відбувся регіональний етап конкурсу краси «Студміс України 2015».

1

2

Конкурс проходив за підтримки Міністерства молоді та спорту України, голови Одеської обласної державної адміністрації, Управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації, а так само Ради ректорів Вузів Одеської області. У конкурсі взяли участь 23 найкрасивіших студенток з 15 вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації. Серед них студентка 1 курсу факультету метрології інформаційно-вимірювальної техніки і приладобудуванняКимаковская Єлизавета. Вітаємо фіналістку від усієї душі!

Попередній запис ЗАХИСТ ДОКТОРСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ
Наступний запис В академії відбувся випуск студентів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: