Коледж ОДАТРЯ прийняв участь у Китайській виставці вищої освіти провінції Цзянсі

В Одесі, 9 грудня, відбулася Китайська виставка вищої освіти — 2019.

Студенти та адміністрація коледжу ОДАТРЯ прийняли участь у церемонії відкриття Китайської виставки вищої освіти провінції Цзянсі та церемонії підписання угод про співробітництво в сфері освіти між Китайською Народною Республікою та Україною.

Під час відкриття презентовано  16 найпопулярніших вищих і 8 середньо-спеціальних навчальних закладів провінції Цзянсі.

З метою сприяння співпраці та обміну досвідом у сфері освіти між Україною та Китаєм, побудові ефективної платформи співробітництва між університетами провінції Цзянсі та Одеської області представники одеських вузів підписали угоду про подальшу співпрацю. Таким чином буде відбуватися  проведення спільних наукових досліджень, а також обмін студентами між нашими країнами.

В заході  взяли участь 19 коледжів, 11 професійно-технічних та 16 вищих закладів міста Одеси.