Команда академії з міні-футболу — переможець турніру в рамках благодійного проекту «Тиждень добрих справ»

У спорт-парку «Гілель» в рамках проекту міста «Тижня добрих справ» під патронатом Міжнародної студентської організації «Гілель» відбулося відкриття нового спортивного сезону. Основні цілі проекту — виховання традицій робити безкорисливі добрі справи, створення можливостей для реалізації волонтерських ініціатив, привернення уваги громадськості до важливих соціальних проблем.

Спортсмени академії підтримали проект і взяли участь в турнірі з міні-футболу. Команда футболістів академії стала переможницею та була нагороджена медалями й пам’ятним знаком.

«Спільними зусиллями та небайдужістю можна творити добрі справи» — вважають спортсмени-футболісти академії.

Попередній запис Студенти академії – призери конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Стандартизація, сертифікація та метрологічне забезпечення»
Наступний запис «ЩО? ДЕ? КОЛИ?» Студентська команда академії “Мега Герци” у складі: К.Шамала, Є.Кімаковської, А.Івченко, І.Мартинова, С.Фисака та Д.Шамрай випробувала свої сили