Конференція «28 квітня — Всесвітній день охорони праці»

Всесвітній день охорони праці відзначається 28 квітня. Це свято започаткувала Міжнародна організація праці (МОП), яка вирішила розширити масштаби своєї діяльності з просування ідеї охорони праці в сучасному суспільстві. Одним з головних аспектів цієї роботи є розробка заходів щодо зниження рівня смертності на виробництві.

Святкування дня охорони праці вперше відбувалося в 2003 році, але ще в 1989 році американські і канадські робочі відзначали День пам'яті на честь загиблих на робочому місці. Після цього подібні заходи організовувалися по всьому світу.

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006, щороку 28 квітня в Україні відзначається День охорони праці.

22 квітня 2021 року в ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» відбулася онлайн-конференція на платформі Zoom на тему: «28 квітня-Всесвітній день охорони праці».

Викладач Добряк Л.О. розповіла про нові види небезпек та методи боротьби з ними. Студентки Чижова Валерія та Івченко Катерина підготували доповіді та розкрили сутність шкідливих та небезпечних факторів, а також їх вплив на життя та здоров'я людини на робочому місці. Викладач Сандалова А.О. представила вірш про небезпеки, які можуть з'явитися у метрологів різних спеціалізацій.