Конференція до Дня працівників радіо, телебачення та зв'язку України

12 листопада 2019 року  відбулася науково-практична студентська конференція за темою «Інтелектуальні технології для цифрового майбутнього», присвячена Дню працівників радіо, телебачення та зв'язку України.

Конференція до Дня працівників радіо, телебачення та зв'язку України Конференція до Дня працівників радіо, телебачення та зв'язку України Конференція до Дня працівників радіо, телебачення та зв'язку України Конференція до Дня працівників радіо, телебачення та зв'язку України Конференція до Дня працівників радіо, телебачення та зв'язку України

В роботі конференції прийняли активну участь та виступили з доповідями студенти академії ОДАТРЯ спеціалізації «Електроніка та комп‘ютерна діагностика автомобілів» та спеціалізації «Радіотехнічні вимірювання коледжу ОДАТРЯ. Також в роботі конференції приймали участь провідні викладачі академії та коледжу ОДАТРЯ: директор коледжу ОДАТРЯ Радулова І.К., заступник директора з виховної роботи, к.т.н. Ганєва Т.І., зав. відділенням «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» Сидоренко О.О., голова циклової комісії спеціальних дисциплін спеціальності 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» спеціалізацій «Радіотехнічні вимірювання» та «Електротеплотехнічні вимірювання» Тимохіна Л.Б., ст. викладач кафедри електроніки та мікросистемної техніки ОДАТРЯ Кудряшов В.А. та інші.

Перед початком конференції відбулася виставка технічної творчості студентів спеціалізації «Радіотехнічні вимірювання» під керівництвом провідного викладача Любимова А.Я.

Також проводилася виставка сучасної технічної навчальної літератури — підручників та навчальних посібників, авторами яких є викладачі академії та коледжу ОДАТРЯ.

Кожну доповідь супроводжували цікаві презентації, підготовлені студентами. Серед найбільш цікавих виступів слід відзначити доповіді студентів: Чумак А. Ю. з доповіддю на тему «Особливості конструювання сучасних роботів», Ломенко Д. С. з доповіддю на тему «Види атак на «розумні» машини», Дуду А.О. «Сучасні досягнення робототехнічної компанії ABB». Також на конференції було продемонстровано декілька актуальних відеороликів: «Нові технології», «Технологія майбутнього» та «Чудеса змінять світ».

З заключним словом виступив Голова конференції – Лещенко Олег Іванович, к.т.н., доцент кафедри ЕМСТ ОДАТРЯ.

Організаційним комітетом конференції «Інтелектуальні технології для цифрового майбутнього» був підготовлений до видання та опублікований збірник тез доповідей конференції

Організатори конференції – кафедра «Електроніки та мікросистемної техніки» ОДАТРЯ та циклова комісія спеціальних дисциплін спеціальності 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» спеціалізації «Радіотехнічних вимірювань» та «Електротеплотехнічні вимірювання» коледжу ОДАТРЯ.