Конференція молодих учених і студентів «Технічне регулювання, метрологія, якість, інформаційні та транспортні технології до 75-річчя Одеської державної академії технічного регулювання та якості

04-05 червня в Одеській державній академії технічного регулювання та якості відбулася щорічна XI Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених і студентів “Технічне регулювання, метрологія, якість, інформаційні та транспортні технології»”

У зв’язку зі складним епідеміологічним станом в країні конференція відбулася в режимі on-line. На пленарному засіданні зі вступним словом виступив проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Братченко Г.Д.  У своїй промові він зазначив, що цього року конференція присвячена 75-річчю Одеської державної академії технічного регулювання та якості. Пленарне засідання продовжилося доповідями двох студентів:  Заріцького В.О., студента  5-го курсу ОДАТРЯ, та  Топал А.О., студентки 5-го курсу студентки ОДАТРЯ, які викликали жваве обговорення серед присутніх. Подальша робота конференції продовжилась у п’яти секціях.

Цього року в конференції брали участь молоді учені та студенти з 12  вишів України (Києва, Луцька, Дніпра, Львова, Одеси та Харкова). Загалом до організаційного комітету подано 38 тез доповідей, які видано збірником матеріалів конференції.