Конференція молодих учених і студентів «Технічне регулювання, метрологія, якість, інформаційні та транспортні технології

16-17 травня в Одеській державній академії технічного регулювання та якості відбулася Десята Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених і студентів «Технічне регулювання, метрологія, якість, інформаційні та транспортні технології».

На пленарному засіданні зі вступним словом виступив проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Братченко Г.Д. Він зазначив, що цього року конференція присвячена до Дня науки та Всесвітнього дня метрології. Пленарне засідання продовжилося доповідями трьох студентів: Котова Ю.А., студента ОДАТРЯ, Реутської О.В., студентки ОДАБА та Гараєвої А.Б., студентки ОДАТРЯ. Подальша робота конференції відбулася у п’яти секціях.

Цього року в конференції взяли участь близько 90 молодих учених і студентів із різних вишів України (з Вінниці, Ужгорода, Івано-Франківська, Харкова, Херсона, Львова, Києва, Дніпра, Луцька та Одеси). Загалом до збірника матеріалів конференції увійшло 55 тез доповідей.

Десята Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених і студентів “Технічне регулювання, метрологія, якість, інформаційні та транспортні технології»

Попередній запис Заняття з працівниками академії за програмою загальної підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях