16 листопада 2020 року  в онлайн — форматі пройшла тематична конференція «Мікросистемні і квантові технології», присвячена 75-річчю Одеської державної академії технічного регулювання та якості та Дню працівників радіо, телебачення та зв'язку України.

В роботі конференції прийняли активну участь та виступили з доповідями студенти фахового коледжу ОДАТРЯ спеціальності «Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології» спеціалізації «Радіотехнічні вимірювання». Також в роботі конференції приймали участь провідні викладачі академії та коледжу ОДАТРЯ.

Зі вступним словом виступив заступник голови конференції викладач-методист вищої категорії Богун Володимир Данилович.

Кожну доповідь супроводжували цікаві презентації, підготовлені доповідачами. Серед найбільш цікавих виступів слід відзначити доповіді студентів: Шведу І.І. з доповіддю на тему «Основні поняття в мікросистемі», Боднара А. О. з доповіддю на тему «Квантове модулювання: перспективи», Демяшкіна О.Д. з доповіддю на тему «Що таке квантові обчислення» та Дуди А.О. з доповіддю на тему «Як працює квантовий комп’ютер».

Організатори конференції – циклова комісія спеціальних дисциплін спеціальності «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» (спеціалізації «Електротеплотехнічні вимірювання» та «Радіотехнічні вимірювання») та кафедра «Електроніки та мікросистемної техніки» ННІ (факультету) МАІТЕ ОДАТРЯ.

З заключним словом виступили проректор з навчальної та виховної роботи академії Сафонова Н.В. та зав. відділенням «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» фахового коледжу ОДАТРЯ Сидоренко О.О.

Конференція присвячена 75-річчю ОДАТРЯ та Дню працівників радіо, телебачення та зв'язку України Конференція присвячена 75-річчю ОДАТРЯ та Дню працівників радіо, телебачення та зв'язку України Конференція присвячена 75-річчю ОДАТРЯ та Дню працівників радіо, телебачення та зв'язку України Конференція присвячена 75-річчю ОДАТРЯ та Дню працівників радіо, телебачення та зв'язку України Конференція присвячена 75-річчю ОДАТРЯ та Дню працівників радіо, телебачення та зв'язку України Конференція присвячена 75-річчю ОДАТРЯ та Дню працівників радіо, телебачення та зв'язку України Конференція присвячена 75-річчю ОДАТРЯ та Дню працівників радіо, телебачення та зв'язку України Конференція присвячена 75-річчю ОДАТРЯ та Дню працівників радіо, телебачення та зв'язку України