Конференція «Цінність води для кожного з нас»

Для того щоб нагадати всім жителям планети про значення і важливість води, привернути увагу до проблем якості питної води, необхідності охорони водних ресурсів та їх раціонального використання, Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй в 1993 році ухвалила офіційне рішення про щорічне відзначення 22 березня Всесвітнього дня водних ресурсів.

25 березня 2021 року в коледжі відбулася онлайн-конференция на платформі Zoom на тему: «Цінність води для кожного з нас», яка була присвячена Міжнародному дню водних ресурсів.

Були заслухані доповіді студентів різних груп, а також викладачів-організаторів Сандалової А.О., Добряк Л.О. і Мисліної І.Ю. На конференції обговорювались проблеми нестачі та цінність прісної води та шляхи їх вирішення. Студенти пропонували різні методи економії води.

Захід пройшов в дуже цікавій формі, всі теми та питання які піднімались були надзвичайно актуальними!

Конференція "Цінність води для кожного з нас" Конференція "Цінність води для кожного з нас" Конференція "Цінність води для кожного з нас"