Конференція на базі війскової академії

Представники Одеської державної академії технічного регулювання та якості, проректор з наукової роботи та міжнародних зв‘язків Братченко Г.Д., проректор з навчальної та виховної роботи Дяченко О.Ф. та аспірант Адамов Ю.І. взяли участь у Четвертій всеукраїнській науково-практичній конференції «Спільні дії військових формувань і правоохоронних органів держави: проблеми і перспективи», яка проводилася 7-8 вересня на базі Військової академії (м. Одеса). У перерві між засіданнями вивчався досвід застосування нових зразків озброєння, військової та спеціальної техніки, які були наочно представлені на виставці.

Прес-служба ОДАТРЯ

Роздрукувати
Попередній запис Першокурсників академії урочисто посвятили у студенти
Наступний запис Студенти ОДАТРЯ відвідали спеціалізовану виставку «Електроніка. Енергетика 2017»