Конференція обласного методичного об’єднання викладачів охорони праці та безпеки життєдіяльності людини

Протягом квітня 2017 року на базі медичного училища м. Одеса, вул. Князівська, 10 відбулась науково-практичну Інтернет — конференція студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації обласного методичного об’єднання викладачів охорони праці та безпеки життєдіяльності людини.

Від коледжу ОДАТРЯ у конференції прийняли участь студенти: Папазогло С., Котляренко О., Фатуллаєва Т., Бойко О. та Сілаков М. Вони підготували та виступили з композицією на тему: «Метрологія в майбутньому нашої країни». Студентів до конкурсу готували викладачі: Добряк Н.П., Добряк Л.О. Характеризуючи спеціальності, студенти читали вірші, які були написані викладачем Сандаловою А.О. та демонстрували презентації.

За результатами конференції команда навчального закладу отримала перше місце за номінацією «За оригінальність та наочність представлення вищого навчального закладу».

Вітаємо команду студентів-переможців та їх керівників!

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис Зустріч проректорів ОДАТРЯ з представником Університету Північ (Хорватія)
Наступний запис Святкування Всесвітнього Дня здоров’я