Конференція, присвячена 20-річчю нейтралітету Туркменістану

2015 рік в Туркменістані оголошено роком нейтралітету та миру. В країні передбачено чимало різнопланових заходів до цієї події.

15 травня в академії відбулася науково-практична конференція на тему: «Внесок Одеської державної академії технічного регулювання та якості у підготовку фахівців для народного господарства Туркменістану», присвячена 20-річчю нейтралітету Туркменістану зturkmenistanгідно резолюції Генеральної Асамблеї ООН.

На конференцію були запрошені відомі в країні громадські діячі, керівники місцевих органів влади та підприємств Одеського регіону, випускники академії, туркменські студенти із інших вишів міста. Учасникам конференції були зачитані привітання Надзвичайного і повноважного посла Туркменістану в Україні Нурберди Аманмурадова та ректора академії Леоніда Коломійця.

З комплексними доповідями та презентаціями виступили представники професорсько-викладацького складу і студенти Туркменістану. Ними була показана важливість спеціалістів сфери технічного регулювання та якості для розвитку народного господарства.

Конференції в цей день передував студентський флеш-моб на тему «Мир на Землі», в якому активно прийняли участь українські та туркменські студенти.

Завершив урочистий святковий день концерт художньої самодіяльності за участю туркменських та українських студентів. Зі сцени лунали різними мовами світу вірші класика туркменської літератури Махтумкулі, українські пісні у виконанні студентів туркменської діаспори та запальний туркменський танок кюшт-депті.

Свято на честь ювілею нейтралітету Туркменістану вдалося, наповнило серця всіх присутніх любов’ю, радістю та гордістю за величну країну – Туркменістан.

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис Керівництво академії прийняло участь в роботі НМК «Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології»
Наступний запис Представника ОДАТРЯ обрано до складу керівної ради НОС України