Конференція, присвячена Дню працівників стандартизації та метрології України та Всесвітньому дню стандартів

25 жовтня 2018 року в коледжі ОДАТРЯ була проведена студентська конференція, присвячена Всесвітньому дню стандартів та Дню працівників стандартизації і метрології України.

На заході були присутні студенти І-ІІІ курсів, викладачі та гості. В вступному слові викладач Літвиненко А.А. привітала присутніх зі святом та підкреслила значення метрології та стандартизації в повсякденному житті будь-якої людини, а особливо наших студентів та викладачів, які є найактивнішими представниками цих сфер діяльності.

На конференції були представлені доповіді на різноманітні теми. Доповідь  «Міжнародні стандарти і четверта промислова революція», яку підготували студенти групи 401 мв Перетяка Євген, Городецька Влада та Хома Анастасія під керівництвом Літвиненко А.А., підкреслила важливість міжнародних стандартів в сьогоденні та майбутньому кожного з нас.

Студенти групи 301мв Хлєбнікова Анастасія і Лужна Ольга під керівництвом Мігун Г.А.  розкрили тему використання нанотехнологій в різних сферах науки і техніки, а також використання лазерних технологій в нових вимірювальних приладах.

Лаврова Єлизавета під керівництвом Леник О.А. В  розкрила проблеми сучасного стану та розвитку технічного регулювання в Україні і, зокрема в аналізі технічного регламенту на безпеку дитячих іграшок та їх випробувань при оцінці відповідності.

Доповіді викликали живу зацікавленість всіх присутніх своєю актуальністю  та презентабельністю.

Попередній запис Зустріч першокурсників з громадською організацією “Нарконон-Одеса”
Наступний запис Зустріч студентів із представником Національної гвардії України