Конференція, присвячена Дню працівників стандартизації та метрології України та Всесвітньому дню стандартів

4 жовтня в академії пройшла студентська конференція, присвячена Міжнародному дню стандартів. Організатор конференції — комісія загальнотехнічних дисциплін коледжу.

Учасникам конференції було зачитано привітання з приводу цього свята від голови Наглядової ради, Президента Міжнародної академії стандартизації, Заслуженого працівника промисловості України Л.С. Школьника.

З привітальним словом виступив декан факультету метрології, інформаційно-вимірювальної техніки та приладобудування Волков С.Л., який розповів про важливу подію у 2015 році — набутті чинності нової редакції Закону України «Про стандартизацію», основна мета якого — створення нової національної системи стандартизації, яка буде відповідати європейській моделі.

Голова комісії загальнотехнічних дисциплін Вовченко А.А. у своїй доповіді зосередила увагу на тому, що в Україні на сьогоднішній день вже прийнято 46 технічних регламентів, які будуть сприяти прискоренню реформ у сфері технічного регулювання. Це потребує оновлення технічних можливостей багатьох українських підприємств та установ, виробників продукції та органів з оцінки відповідності, оснащення їх сучасним вимірювальним та випробувальним обладнанням, впровадження у виробництві нових прогресивних технологічних процесів тощо.

Студенти Кузь Л., Бессараб Я., Бойченко О., Воронов О., Тарасюк В., Макаренко Е., Змушко Я., Колеснікова І., Слободянюк А., Тимощук В. представили презентації, в яких були підняті актуальні питання міжнародного співробітництва в галузі стандартизації, висвітлені проблеми розробки і введення в дію в Україні міжнародних та європейських стандартів в різних галузях вітчизняної економіки, таких як: лісове господарство, маркування шин автомобілів, готельне господарство та харчова промисловість.

Попередній запис Конкурс студентських робіт, присвячений Дню захисника України
Наступний запис П’ята Міжнародна науково-практична конференція «Метрологія, технічне регулювання та забезпечення якості»