Конкурс студентських робіт, присвячений Дню захисника України

Одеським обласним центром патріотичного виховання дітей та молоді був проведений  конкурс студентських робіт ВНЗ І-ІІ рівній акредитації на тему: “Покрова — Свято українського війська”, присвячений Дню захисника України.

Студенти коледжу Чепіль Марина та Ворошилова Олександра під керівництвом викладача Богун Н.П. представили презентацію на тему: “Козацтво в картинах художників”.

На конкурс були запрошені студенти Одеської військової академії та  Одеської державної академії технічного регулювання та якості — учасники АТО, які нагороджені державними відзнаками.

Студентка коледжу Ворошилова Олександра привітала учасників АТО українською народною піснею.

За участь в студентській конференції студенти були нагороджені почесними грамотами.

Попередній запис Святкування Дня фізичної культури і спорту України в академії
Наступний запис Конференція, присвячена Дню працівників стандартизації та метрології України та Всесвітньому дню стандартів