Від якості освіти до якості життя!

Козацькі розваги

C:\Users\Admin\Desktop\на сайт\Козацькі розваги\фото все\DSC_0065(1).JPG

Команда студентів спеціальності «Електротеплотехнічні вимірювання» (керівник Ярмакі В.В.) — переможець змагань

12 жовтня 2017 року відбулися спортивні змагання «Козацькі розваги». Ідеєю заходу був не лише фізичний розвиток нашої молоді, але й прагнення прилучити до національних традицій, звичаїв та обрядів, загальнолюдських цінностей козацької  моралі.

Почесним журі виступили: голова — проректор академії Братченко Г.Д., директор коледжу Радулова І.К., заступник директора з виховної роботи Бердиєв Б.Ч., декан Сафонова Н.В., викладач з військової підготовки Пожарчук В.Т., викладач Кудряшов В.О., начальник відділу з виховної роботи Сеніва І.С., які привітали всіх учасників змагань із святом мужності, витривалості, бойового духу та побажали перемоги найсильнішим.

Участь у змаганнях прийняло 5 команд. Це три команди студентів коледжу, збірна команда студентів академії, а головною інтригою змагання було представлення п’ятої команди викладачів, що виявилось сюрпризом для всіх присутніх.

До програми змагань було включено: естафети, силові конкурси, вправи на спритність та конкурси військового спрямування. Веселі конкурси, змагання та музичні подарунки клубу художньої самодіяльності «Імідж» створили святковий настрій.

Кубок переможця змагань було вручено збірній команді студентів спеціальності «Електротеплотехнічні вимірювання» (керівник Ярмакі В.В.). Усіх учасників нагороджено пам’ятними медалями та грамотами. Підбиваючи результати, можна впевнено сказати, що подібні заходи до вподоби студентам та викликають жвавий інтерес до занять фізичною культурою і спортом, мотивують до здорового способу життя.

Прес-служба ОДАТРЯ

C:\Users\Admin\Desktop\на сайт\Козацькі розваги\фото все\DSC_1705.JPG C:\Users\Admin\Desktop\на сайт\Козацькі розваги\фото все\DSC_1393.JPG

C:\Users\Admin\Desktop\на сайт\Козацькі розваги\DSC_0081(1).JPG C:\Users\Admin\Desktop\на сайт\Козацькі розваги\фото все\DSC_0052(1).JPG

C:\Users\Admin\Desktop\на сайт\Козацькі розваги\фото все\DSC_1338(1).JPG

Версія для друку
Попередній запис В ОДАТРЯ ПРОЙШЛА Міжнародна науково-практична конференція
Наступний запис Конференція, присвячена Дню Українського козацтва та Дню Захисника України

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: