Круглий стіл «Інфекції, що передаються статевим шляхом»

10 травня 2017 року студенти коледжу ВНЗ ОДАТРЯ стали учасниками круглого столу: «Інфекції, що передаються статевим шляхом», який провела лікар-гінеколог КУ ЦП МСД №12 Васильєва Є.Р.

Вона розповіла що інфекції, які передаються статевим шляхом (ІПСШ) – національна проблема охорони здоров'я України. Що за даними МОЗ в Україні щорічно реєструється близько 400 тисяч нових випадків захворювань, тому проблему ІПСШ не можна відокремлювати від епідемії ВІЛ/СНІД в Україні, оскільки одним з основних шляхів передачі ВІЛ-інфекції є статевий.

На зустрічі обговорювалися такі питання:

• що таке ІПСШ;
  • загальні ознаки ІПСШ;
  • які захворювання відносяться до ІПСШ;
  • які виникають проблеми при вагітності.

У результаті проведення круглого столу студенти пройшли тестування – «Що я дізнався нового про інфекції, що передаються статевим шляхом».

Проведений круглий стіл допоміг студентам більш дізнатися, що таке ІПСШ, які шляхи інфікування, стадії хвороби, та як вберегти себе та своїх рідних від хвороби.

Роздрукувати
Попередній запис Студентська конференція «Міжнародний день Довкілля»