Круглий стіл «Толерантність як засіб спілкування»

19 листопада в коледжі академії відбувся круглий стіл «Толерантність як засіб спілкування». Тема бесіди обумовлена реаліями сьогодення, викликами, з якими стикається сучасне українське суспільство. В умовах економічних складностей, політичних протиріч та зовнішньої агресії наявність толерантності стає запорукою злагоди і миру, а значить подальшого розвитку українського суспільства.

Толерантність дозволяє сприймати думку іншої людини, встановлювати соціальні контакти, розвивати ефективний бізнес, налагоджувати міжнародні та міжнаціональні стосунки, сприймати культуру й релігію різних національностей.

В засіданні круглого столу прийняли участь студенти і викладачі  коледжу. В ході дискусії були  обговорені проблеми толерантної поведінки в таких сферах:

• толерантність в релігійних стосунках;
  • толерантність в гендерних стосунках;
  • толерантність в міжнаціональних відносинах;
  • політична толерантність.

У підготовці та організації заходу були задіяні студенти-практиканти відділення магістратури факультету соціології Інституту соціальних наук ОНУ ім. І.І.Мечникова під науковим керівництвом доц. Т.Є Мосійчук і  викладачів комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін коледжу Н.П. Богун, О.В. Кучеренко, О.О. Туркової.

Організатори круглого столу дякують адміністрації коледжу за участь  та сприяння у його проведені.

Попередній запис Екскурсія на провідне підприємство міста — ПАТ «Одескабель»
Наступний запис Святковий концерт до Міжнародного Дня студентів