КРУГЛИЙ СТІЛ «ЗАХИСТ ПРАВ ЛЮДИНИ — НАЙГОЛОВНІША ІДЕЯ ПРАВОВОЇ ДЕРЖАВИ»

10 грудня 2015 року в Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці імені М. Грушевського відкрилася тематична виставка до Дня прав людини та проведено круглий стіл на тему «Захист прав людини – найголовніша ідея правової держави», присвячений Всеукраїнському тижню права.

Студенти нашої академії, під керівництвом викладачів  Н. Сафонової, С. Лещенко та О. Іванової стали активними учасниками тематичного заходу.
Завідуюча відділом юридичної літератури бібліотеки З. Бондаровська запросила студентів до активного діалогу та розповіла, що виставка складається з 2-х розділів (загальний — про права людини і тематичний — про права людини в Україні). В експозиції були представлені законодавчі акти, інші нормативні документи, методичні рекомендації та юридична література з даних питань. В рамках діяльності бібліотеки з правової освіти населення працює пункт безоплатної правової допомоги.

Також студенти та викладачі отримали корисну інформацію про дію та повноваження центрів вторинної правової допомоги, які активно діють в м. Одеса та в інших містах.

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис День нейтралітету Туркменістану
Наступний запис САЙТ АКАДЕМІЇ В ТРІЙЦІ ЛІДЕРІВ РЕЙТИНГУ ВЕБ-САЙТІВ ВИШІВ УКРАЇНИ