Круглий стіл на тему: «Чорнобиль — 35 років після катастрофи»

Чорнобиль — набагато більше, ніж просто катастрофа. Вже 35 років Україна живе з болем Чорнобиля. Це проблема, що торкнулась майже кожної української сім’ї та всього світу. А ще це найбільша світова катастрофа з епіцентром за 100 кілометрів від Києва.

До 35-х роковин Чорнобильської катастрофи 15 квітня 2021 року в ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» відбувся круглий стіл в Zoom на тему: «Чорнобиль — 35 років після катастрофи», організаторами якої були Добряк Л.О і Сандалова А.О.

За круглим столом відновили хронологію трагічних подій, вшанували пам'ять загиблим ліквідаторам, студенти розглядали проблемні питання атомної енергетики, був переглянутий відеофільм «16 маловідомих фактів про Чорнобиль».

Круглий стіл на тему: "Чорнобиль - 35 років після катастрофи"Круглий стіл на тему: "Чорнобиль - 35 років після катастрофи" Круглий стіл на тему: "Чорнобиль - 35 років після катастрофи"Круглий стіл на тему: "Чорнобиль - 35 років після катастрофи"Круглий стіл на тему: "Чорнобиль - 35 років після катастрофи"