Лекція-бесіда для студентів коледжу на тему: «Конституційні права та обов’язки людини і громадянина»

В рамках заходів щодо відзначення 20-ї річниці Конституції України для студентів коледжу було проведено відкриту лекцію на тему «Конституційні права та обов’язки людини і громадянина».
Старший викладач кафедри соціально-гуманітарної підготовки ОДАТРЯ О.В. Янкова розповіла студентам про історію створення, основні завдання та форми діяльності міжнародних правозахисних організацій, правовий статус та конституційні права, свободи й обов’язки громадянина України. По завершенні лекції відбулося жваве обговорення правових питань та конституційних норм, в якому взяли участь як студенти так і присутні викладачі.
У ході бесіди з’ясувалися основні пріоритети студентів щодо дотримання правових норм в Україні й їхні прагнення щодо становлення дійсно вільної, демократичної, європейської держави. Студенти і викладачі у ході дискусії ділилися думками й сподіваннями щодо покращення соціального й правового захисту громадян України.

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис Збори Науково-методичної комісії з інформаційних технологій, автоматизації та телекомунікацій
Наступний запис Студентська конференція на тему «Бездротова технологія вимірювальних систем»