Лекція-тренінг «Протидія торгівлі людьми»

22 травня 2018 р. в Одеській державній академії технічного регулювання та якості було проведено лекцію-тренінг, присвячену протидії торгівлі людьми. Навчально-виховний захід було організовано доцентом  Большаковою О.В. та викладачем правознавства Лещенко О.П. за участю Консультативного центру по протидії торгівлі людьми «БВ КАРІТАС Одеса УГКЦ».

З вступним словом та зверненням до студентів виступив заступник директора коледжу ВНЗ ОДАТРЯ Бердиєв Б.Ч.

Лектори тренінгу – керівники проекту Алла та Олексій Тихолази, доступно та цікаво донесли інформацію до аудиторії, а студенти отримали важливі дані щодо проблем сучасних глобалізаційних процесів у світі – торгівлі людьми, торгівлі органами тощо.

До відома студентів було доведено статистичні дані щодо кількості випадків торгівлі людьми в Україні та світі, відповідальність та  шляхи попередження таких злочинів. Учасники лекції-тренінгу переглянули тематичний документальний фільм та обговорили проблеми обізнаності сучасної молоді щодо своїх прав та обов’язків.

Роздрукувати
Попередній запис Співробітники Одеської Державної академії технічного регулювання та якості проходять підготовку до проведення кваліфікаційних іспитів з іноземної мови
Наступний запис 171 ЕЛЕКТРОНІКА (другий рівень вищої освіти)