ЛЕКЦІЯ-ТРЕНІНГ З ПРАВОВОГО ВИХОВАННЯ

В рамках Всеукраїнського тижня права для студентів 5 курсу була проведені лекція — тренінг з правового виховання, ділові ігри з моделювання ситуацій, інтерактивна гра — інсценування судового процесу, що сприяло розвитку логічного мислення та практичного використання правових знань у житті молоді.

Ініціатива заходу належала доценту кафедри суспільно-гуманітарної підготовки Надії Сафоновій та голові студентського самоврядування Костянтину Шамалу.

Використання інтерактивних методів у навчанні спонукають не лише студента, але й викладача до постійної творчості, сприяють розвитку здібностей, орієнтують на пошук унікальних якостей студентів, особливостей їх мислення.

Було цікаво спостерігати як студенти академії демонстрували свої знання в галузі основ права та історії.

Наступний запис ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ АКАДЕМІЇ З ЮРИСТОМ Одеської обласної колегії адвокатів